Organizacja imprez Podkategoria: Organizacja imprez

 • Ślub za granicą »

  Ślub za granicą.info - organizacja ślubów w najpiękniejszych zakątkach świata. 5 EVENTS to profesjonalny organizator ślubów w Polsce i za granicą. Zajmujemy się organizacją ślubów w Europie: Grecja, Kreta, ślub na Rodos, Santorini, Kos, Cypr, Chorwacja, Praga, a także w egzotycznych krajach: Tajlandia, Bali, Dominikana.

  Ślub to jedyna taka podróż w życiu – tutaj nie ma miejsca na testowanie. Do Was i tylko od was zależy komu powierzycie organizację tego jedynego dnia. Na kim spocznie ogromny obowiązek ale również kto zostanie wyróżniony waszym zaufaniem bo w przypadku ślubu za granicą liczy się nie tylko profesjonalne podejście do ślubu ale organizacja całej podróży, logistyka często dla Was i waszych najbliższych.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Turystyczne w Lublinie Arlekin »

  Biuro turystyczne ARLEKIN powstało z myślą o wszystkich, którzy marzą o połączeniu dobrego wypoczynku z wysoką jakością świadczonych usług. Do Państwa dyspozycji mamy wycieczki szkolne 1-, 2- 3-, 4- dniowe w atrakcyjne miejsca Polski i Europy. Specjalizujemy się w organizowaniu kolonii, obozów i zimowisk. Dla firm proponujemy wyjazdy szkoleniowe, integracyjne i motywacyjne.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firmowe wyjazdy integracyjne »

  Oferta agencji Argentum Event skierowana jest do firm z całej Polski, które zainteresowane są wyjazdami lub imprezami integracyjnymi. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, dobiera pod indywidualne potrzeby klientów scenariusze, które mają na celu przyniesienie konkretnych korzyści dla klientów, między innymi w postaci podniesienia prestiżu firmy, czy integracji pracowników (team building). Agencja zajmuje się też organizacją eventów promocyjnych.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Londyn UK | Przewodnik i pilot wycieczek | Iwona Kwiecińska - Goździk »

  Przewodnik po Londynie i południu Wielkiej Brytanii. Pilotaż wycieczek do Anglii. Wycieczki po Londynie, Oxfordzie, Stonehenge, Brighton, Bath i Dover.
  Zwiedzanie Londynu i południowej Anglii z profesjonalnym przewodnikiem turystycznym. Wycieczki po Londynie i okolicach dla szkół, grup zorganizowanych i turystów indywidualnych.
  Kompleksowe usługi przewodnickie na terenie Londynu i okolic. Pilotaż wycieczek po Polsce i Europie. Obsługa zorganizowanych grup przyjezdnych i turystów indywidualnych - dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszam na wycieczki tematyczne i zwiedzanie Londynu trasami popularnymi oraz zupełnie nowymi i niecodziennymi

  Data dodania: 14 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bilety do lunaparków »

  Parkmania. pl jest innowacyjnym portalem internetowym. Dzięki niemu można przeczytać informacje o parkach rozrywki i kupić bilety wstępu do takiego parku. Jakość odpoczynku jest wysoka. Zapraszamy do kupowania biletów oraz wyjazdów do parków – szczególnie rekomendowane są wyjazdy rodzinne.
  Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową juz teraz!

  Data dodania: 19 11 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Organizacja imprez

Organizacja imprez - nowa strona:

Adres: