Organizatorzy Podkategoria: Organizatorzy

 • Pielgrzymki do Ziemi Świętej, Biuro Pielgrzymkowe - HOLY LAND »

  Organizator - Pielgrzymki do Ziemi Świętej, Jordania, Meksyk, Synaj, Egipt, Izrael. Katolickie Biuro Pielgrzymkowe HOLY LAND organizuje pielgrzymki do Ziemi Świętej, Jordanii, Meksyku, Egiptu, Izraela oraz krajów europy, między innymi Rzym, Lourdes. Obsługa grup pielgrzymkowych z całej Polski. Organizacja ślubów w Ziemi Świętej, pomoc w załatwieniu formalności w kraju i za granicą. Wyjazdy indywidualne z pełnym serwisem lub częściowym. Ubezpieczenia turystyczne. Ralizujemy wyjazdy grupowe z programem indywidualnym, oraz dowolnie wybranym terminem pielgrzymki. Możliwość indywidualnej kalkulacji kosztów pelgrzymki. Pielgrzymkowe wyjazdy integracyjne.www.biuropielgrzymkowe.pl, www.katolickiebiuropielgrzymkowe.pl

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Forum Turystyczne »

  Forum dyskusyjne, którego głównym źródłem zainteresowania jest szeroko rozumiana turystyka. Dołącz do naszej społeczności i zabierz głos w ciekawych dyskusjach, podziel się swoimi wrażeniami z wakacji oraz hotelu. Dodaj swoje opinie o biurach podróży. Odpowiednie działy służą również do zadawania pytań i to w nich możesz liczyć na pomoc któregokolwiek z użytkowników, serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 13 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze Wycieczki »

  Nasz serwis turystyczny to sprawdzone miejsce z ciekawymi i wartymi uwagi materiałami. Staramy się systematycznie dostarczać najciekawszych informacji ze świata turystyki, skupiając się na biurach podróży, przewoźnikach i wczasach zagranicznych. Z tego też względu prezentujemy opisy i zdjęcia najpopularniejszych hoteli w Egipcie, Turcji czy Tunezji. Zaplanuj z nami swoje wymarzone wakacje, serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 13 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gruzja wycieczki »

  Czajka Travel zabierze Cię w zupełnie niespodziewane miejsce jakim jest Gruzja. Położona na Kaukazie zachwyci swoją tradycją, kulturą oraz wyjątkowymi atrakcjami turystycznymi. Firma dysponuje doskonałą ekipą pilotów, którzy w jak najlepszy sposób postarają się przybliżyć atmosferę Gruzji. Wybór wycieczek do Gruzji jest ogromny. Można tu spokojnie wybrać wycieczkę najlepiej dopasowaną do naszych potrzeb. Oferowane są pakiety Exlusive, normalne- co najważniejsze w bardzo atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Spływy kajakowe Bukowina »

  Przedsiębiorstwo Kaszubskie Kajaki oferuje turystom spędzenie wolnego czasu na Kaszubach w ramach atrakcyjnych spływów kajakowych, w tym w głównej mierze rzeką Radunia lub też po jeziorach Kółka Raduńskiego. Klienci mogą wybierać chociażby spływy kajakowe o zróżnicowanym poziomie trudności, mogą też wybrać dany fragment rzeki oraz czas, który ma zająć spływ. Organizowane są też spływy kajakami kilkudniowe.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lemon Travel - Bilety lotnicze »

  Strona internetowa biura podróży, które działa od kilku lat i posiada doświadczenie zarówno w przygotowaniu ofert wycieczkowych, jak również wynajmowaniu samochodów do transportu osobowego – zarówno dużych, jak i mniejszych, także luksusowych. W pełnej swojej ofercie firma posiada szeroki zakres wycieczek o różnym stopniu zaawansowania, jeśli chodzi o wykupienie usług dodatkowych. Istnieje możliwość opłacenia rezerwacji przez bezpieczne płatności.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rejsy »

  Jesteśmy firmą, która od 16 lat zajmuje się organizowaniem rejsów wycieczkowych. Zapewniamy wspaniałą formę poznawania świata i nowy sposób na spędzenie wymarzonego urlopu. Współpracujemy z najlepszymi liniami rejsowymi świata, w tym MSC Cruises, Costa Cruises, Royal Caribbean, Celebrity Cruises, Cunard, Princess Cruises, itd. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty w ramach naszej strony firmowej!

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przewodnik po Warszawie - Poznaj Warszawę »

  Poznaj, nieodkryty świat warszawskich uliczek, legend i historycznych miejsc. Jesteśmy profesjonalnymi, licencjonowanymi przewodnikami po Warszawie. Staramy się wprowadzać naszych klientów w miejsca niezwykłe, a pomagają nam posiadane uprawnienia do oprowadzania po wnętrzach zabytków. Poznaj niezwykłą Warszawę, stolicę Polski, która jako jedyna w Europie została całkowicie zniszczona w wyniku Drugiej Wojny Światowej, a jednak uważana jest za jedną z najwspanialszych stolic Europy. Warto ją poznać i odkryć, z pomocą naszych przewodników będzie to niezwykłe doświadczenie. Specjalnie przygotowaliśmy całą gamę tematycznych spacerów po Warszawie, aby przybliżyć poszczególne wątki historyczne. Dla grup szkolnych w ofercie posiadamy karty Pracy - dostosowane tematycznie i merytorycznie do wieku uczestników spaceru oraz do tematyki zwiedzania. Zapraszamy – Przewodnicy z grupy PoznajWarszawe. com

  Data dodania: 04 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • ALLORA wycieczki do Włoch »

  Najnowszą ofertą firmy Allora, która działa od 2006 roku, jest nowe biuro turystyczne. W tej branży czołowym kierunkiem wyjazdów organizowanych przez nas są Włochy. Nie jest to jedyny kraj, do którego chcemy kierować naszych klientów. Inny zestaw ofert pokieruje do takich krajów jak Niemcy, Czechy, Chorwacja czy Litwa. Współuczestniczymy wraz z nauczycielami w organizacji wyjazdów szkolnych do różnych części Polski i Europy. W tej grupie pozwalamy nauczycielom i uczniom na wybór dowolnego miejsca. Resztą zajmujemy się my. Jesteśmy w trakcie rozszerzania swoich ofert we wszystkich kierunkach i dla wszystkich naszych klientów.

  Data dodania: 24 03 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Organizatorzy

Organizatorzy - nowa strona:

Adres: