Przewodnicy Podkategoria: Przewodnicy

 • Przewodnik po Lublinie i pilot wycieczek Iwona Kwiecińska -Goździk »

  Kompleksowe usługi przewodnickie i pilotażowe - przewodnik po Lublinie i okolicach, pilot wycieczek po Polsce i Europie. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w branży. Zapraszam na tematyczne wycieczki po Lublinie i Majdanku oraz innych zabytkowych miasteczkach położonych w okolicach Lublina: Kozłówce, Kazimierzu Dolnym, Nałęczowie, Puławach. Obsługuję wszelkiego typu grupy zorganizowane, wycieczki szkolne oraz turystów indywidualnych. Dopasowuję program indywidualnie dobrany do potrzeb. Zapraszam do zwiedzania Lublina i lubelszczyzny z przewodnikiem!

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przewodnik po Krakowie - Vademecum »

  Planujesz zwiedzanie Krakowa? Może warto zainteresować się perspektywą zwiedzania Krakowa z przewodnikiem. Vademecum zagwarantuje Ci najwszechstronniejsze zwiedzanie unikalnego Krakowa.

  Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem częstokroć łączy się ze sporymi opłatami. Wyłącznie oferta Vademecum zapewnia szansę lepszego poznania Krakowa za jedynie 19 złotych. Nasi licencjonowani przewodnicy z pasją, zaangażowaniem i nadzwyczajną wiedzą pokażą Ci Kraków widziany oczami prawdziwych miłośników miasta.

  Przewodnik po Krakowie ceny


  Zdecyduj się na zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem! Zwiedzaj zabytki Krakowa, takie jak: Stare Miasto, Podziemia Rynku, Droga Królewska, Bazylika Mariacka, ołtarz Wita Stwosza, Kazimierz, synagogi na Kazimierzu, Fabryka Schindlera, Komnaty na Wawelu, Katedra Wawelska, Sukiennice.

  Zobacz system rezerwacji dla turystów indywidualnych na stronie www.vmkrakow.pl.

  Przewodnik po Krakowie


  Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem tylko z Vademecum!

  Data dodania: 18 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zwiedzanie Krakowa »

  W naszej firmie zajmujemy się od wielu lat realizowanych na rzecz turystów usług związanych ze zwiedzaniem miasta. Możemy naszym klientom zapewnić indywidualnie dopasowane oraz maksymalnie ciekawe programy zwiedzania Krakowa. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej i do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej. Czekamy na kontakt!

  Data dodania: 18 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przewodnik po Warszawie - Poznaj Warszawę »

  Poznaj, nieodkryty świat warszawskich uliczek, legend i historycznych miejsc. Jesteśmy profesjonalnymi, licencjonowanymi przewodnikami po Warszawie. Staramy się wprowadzać naszych klientów w miejsca niezwykłe, a pomagają nam posiadane uprawnienia do oprowadzania po wnętrzach zabytków. Poznaj niezwykłą Warszawę, stolicę Polski, która jako jedyna w Europie została całkowicie zniszczona w wyniku Drugiej Wojny Światowej, a jednak uważana jest za jedną z najwspanialszych stolic Europy. Warto ją poznać i odkryć, z pomocą naszych przewodników będzie to niezwykłe doświadczenie. Specjalnie przygotowaliśmy całą gamę tematycznych spacerów po Warszawie, aby przybliżyć poszczególne wątki historyczne. Dla grup szkolnych w ofercie posiadamy karty Pracy - dostosowane tematycznie i merytorycznie do wieku uczestników spaceru oraz do tematyki zwiedzania. Zapraszamy – Przewodnicy z grupy PoznajWarszawe. com

  Data dodania: 04 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Grace Tour »

  Początek istnienia naszego biura turystycznego miał miejsce w 1994 roku. Należymy do grona najdłużej działających firm w branży turystycznej, jeżeli chodzi o warszawski rynek turystyczny. Z pewnością interesują Was specjalizacje. Mówiąc o specjalizacjach Grace Tour, należy wymienić organizacje wycieczek szkolnych skierowanych do dzieci i młodzieży oraz świadczenie profesjonalnych usług przewodnickich na terenie Warszawy. Gwarantujemy indywidualne podejście do wszystkich zleceń. Z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że stali klienci cenią to u nas.

  Data dodania: 24 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przewodnik po świętokrzyskim »

  Interesuje Państwa wycieczka po Górach Świętokrzyskich, Sandomierzu, Kielcach, Chęcinach, Łagowie i ich okolicach? Zapraszam do siebie. Nazywam się Andrzej Niedbała i jestem licencjonowanym przewodnikiem turystycznym, pilotem wycieczek oraz pedagogiem. Ze swojej strony mogę zagwarantować Państwu kompleksowe usługi turystyczne. Gwarantuję odwiedzenie dużej ilości atrakcji turystycznych i największych zabytków tej części kraju. Po więcej informacji Zapraszam Państwa na moją stronę internetową swietokrzyskie-przewodnik. com.

  Data dodania: 08 01 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przewodnicy

Przewodnicy - nowa strona:

Adres: