Jazda Konna Podkategoria: Jazda Konna

 • Szkółka jeździecka, jazdy konne, pokazy - Appaloosa Ranch - Bytków koło Kędzierzyna - Koźla »

  Appaloosa Ranch to jazdy konne, przejaźdzki bryczką,rajdy konne,ogniska, pokazy kaskaderskie i wszystko co związane z końmi w jednym miejscu. Nasza oferta obejmuje między innymi: -naukę jazdy konnej dla początkujących jak i zaawansowanych -wyjazdy w teren, rajdy konne -przejażdżki bryczką ( w tym wesela) -kuligi zimą -oprowadzanki na koniu (15 min.) -zajeżdżanie młodych koni zarówno pod siodło jak i do zaprzęgu -ogniska z pieczeniem kiełbasek -nie lada atrakcją jest prowadzenie jazd na koniach biorących udział w pokazach kaskaderskich! -możliwość zamówienia (dla grup zorganizowanych) pokazu kaskaderskiego grupy NO-NAME -organizujemy imprezy końskie takie jak Hubertus, czy amatorskie zawody jeździeckie, zdjęcia do zobaczenia w naszej galerii -nauka pielęgnacji i siodłania konia -możliwość uczestnictwa w życiu stajni -ubezpieczenie. link text

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy nurkowania - Warszawa »

  Przez nurkowanie rozumie się przebywanie pod wodą przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu względnie na tzw. zatrzymanym oddechu, w celach sportowych, technicznych, ratunkowych lub innych. Również u nas w kraju realnie możliwe jest korzystanie z kursów nurkowania na naprawdę wysokim poziomie. Jednym z godnych polecenia klubów parających się tym jest Centrum Nurkowe BestDivers w Warszawie. Prowadzi ono kursy nurkowania oraz organizuje wyprawy nurkowe w Polsce i za jej granicami od ponad dziesięciu lat. Dba przy tym o dobrą zabawę i biegły poziom szkoleń. Strona www tego centrum jest dobrze widoczna w internecie - wystarczy wpisać np: kursy nurkowania Warszawa i od razu można znaleźć BestDivers na wysokich, dobrze zauważalnych pozycjach. Kurs nurkowania może być dla Ciebie zaledwie początkiem niezapomnianej przygody...

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja eventowa »

  Zajmujemy się organizacją wyjazdów firmowych dla pracowników, ich rodzin, także dla klientów firmy. Posiadamy doświadczenie w organizacji imprez typu pikniki bądź festyny. Proponujemy kilkadziesiąt pewnych atrakcji oraz zajęć trafnie pasujących do wieku i kwalifikacji uczestników tego rodzaju integracji. Bieżący rok to rok Euro 2012. Budowa stadionów tudzież obiektów na ten cel daje nam możliwość aranżowania eventów większych oraz na wyższym poziomie niż dotychczas.

  Data dodania: 25 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy konnej i Jazda Konna okolice Kedzierzyn Kozle, Gliwice »

  Pierwsza Jazda tylko 10 zl.Firma oferuje nauke jazdy konnej w malowniczej okolicy Stampnica w glebi lasu. Z niam nauka jazdy konnej pojdzie latwo.Stadnina znajduje sie 25 km od miasta Gliwice i 15 km od miasta Kedzierzyn Kozle na trasie miedzy tymi miejscowosciami.Oferujemy rowniez jazde konna w terenie, dla zaawansowanych jezdzcow woltyzerka, skoki przez przeszkody. Przejazdy bryczka do wesela lub na inne okazje.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obozy konne »

  W naszym ośrodku jeździeckim zapewniamy naszym klientom profesjonalnie realizowane na rzecz naszych klientów kursy jeździeckie. Zapewniamy prowadzone przez doświadczonych instruktorów między innymi intensywne kursy jeździeckie, które realizujemy w okresach wakacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego ośrodka! Wejdź na stronę i zarezerwuj termin!

  Data dodania: 02 10 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Jazda Konna

Jazda Konna - nowa strona:

Adres: