Wspinaczka Podkategoria: Wspinaczka

 • Pyrland Park Linowy - Malta Poznań »

  Pyrland Park Linowy nad jeziorem Malta w Poznaniu jedyne 5 minut samochodem od Śródmieścia zaprasza wszystkich lubiących aktywny wypoczynek.

  Pyrland Park dysponuje trzema torami linowymi o wszystkich stopniach trudności, trasą dziecięcą dla dzieci w wieku powyżej 3 lat oraz innymi atrakcjami linowymi.

  Do dyspozycji pozostaje blisko 1,5 hektara terenu leśnego na dodatkowe atrakcje, które możemy zorganizować lub udostępnić do realizacji Państwa przedsięwzięć. Posiadamy 2 duże miejsca na pikniki mogącym pomieścić łącznie około 120 osób.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przewodnik tatrzański »

  Pragniesz dokonać czegoś niezwykłego? Czegoś co zostanie z Tobą na długo. Udaj się więc z licencjonowanym Przewodnikiem Tatrzańskim na niezapomnianą wyprawę po pięknych polskich pasmach górskich i nie tylko. Mój program wycieczkowy jest właściwie dostosowany do życzeń i zdolności uczestników. Od łatwych tras dla początkujących podróżników po wysokogórskie trasy dla wprawnych podróżników. Gorąco zapraszam w Tatry i pobliskie góry wszystkich tych, którzy chcieliby spędzić tutaj chociażby chwilę, a także tych którzy chcą poznać Góry bliżej!

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wspinaczka

Wspinaczka - nowa strona:

Adres: