Strony związane z hasłem 'kajaki':

 • Spływ kajakowy Brdą »

  Dla wszystkich wczasowiczów planujących wakacje nad Brdą, najkorzystniejszy będzie ośrodek Zielony Wiatr w Borach Tucholskich. Noclegi są zapewniane przez cały rok. Latem działa ogródek piwny, a bliskość lasów sprawia, że w sezonie można zbierać grzyby. Na miejscu jest dużo atrakcji, między innymi paintball. Można także odwiedzić Tucholę i Czersk i przygotować spływ kajakowy Brdą. W obiekcie wypoczynkowym znajduje się sala konferencyjna. Może tu brać udział w szkoleniach kilkadziesiąt osób. Uczestniczącym w spotkaniu można zagwarantować niezbędne posiłki. Wymagania organizatora są w tym zakresie starannie uwzględniane. Wielbiciele jazdy konnej mogą doskonalić swoje umiejętności, zapewniane są także lekcje dla początkujących.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kajaki na Mazurach »

  Firma As-Tour oferuje spływy kajakowe na terenie Polski. Działamy w branży od 1990 roku przeprowadzając spływy najpiękniejszymi rzekami w północnej Polsce: Brda, Wda, Łyna, Pisa, Czarna Hańcza, Biebrza, Krutynia, Rospuda. W naszej ofercie uświadczą Państwo spływy zorganizowane oraz indywidualne, w których da się swobodnie określić termin spływu, wybrać trasę a także wypożyczyć kajaki wybierając spośród szczegółowo opisanego sprzętu. Na stronie www prowadzimy forum, galerię ze zdjęciami, prezentujemy najciekawsze atrakcje turystyczne, skrupulatny opis szlaków wraz z mapami, posiadamy poradnik a także dział z ogłoszeniami. Jeżeli dysponujesz wolnym czasem to spływy kajakiem są jedną z najlepszych sposobności na wykorzystanie go jako rodzaj odpoczynku aktywnego. Sport to także zdrowie.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spływy kajakowe,Czarna Hańcza,Suwalszczyzna,Litwa »

  Biuro Turystyki Aktywnej „kajaki-suwalszczyzna. pl” powstało w oparciu o wieloletnie doświadczenie w organizacji wycieczek kajakowych oraz imprez turystycznych. Ciągle poszerzamy swoją ofertę i dokładamy wszelkich starań,
  aby sprostać potrzebom naszych Klientów.
  Oferujemy Państwu usługi w zakresie organizacji spływów kajakowych dla osób indywidualnych, grup zorganizowanych,
  a także imprez integracyjnych i motywacyjnych dla małych i dużych firm. Spływy organizujemy na najpiękniejszych rzekach Suwalszczyzny, Czarnej Hańczy, Marychy, Rospudy, Kanału Augustowskiego oraz na rzekach Litwy.
  Oferujemy Państwu usługi w zakresie organizacji spływów kajakowych dla osób indywidualnych, grup zorganizowanych, a także imprez integracyjnych i motywacyjnych dla małych i dużych firm. Pływamy po rzekach Suwalszczyzny oraz Litwy.

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spływy kajakowe Drawa | Spływy w DPN, Drawieński Park Narodowy »

  Zapraszamy na spływy kajakowe rzekami Pomorza Zachodniego. Spływy te cieszą się ogromnym zainteresowaniem turystów. Od 15 lat organizujemy spływy kajakowe w różnych dogodnych formach. Spływy weekendowe Drawą polecamy osobom dysponującym wolnym czasem tylko w weekendy. Spływy zorganizowane są wygodną formą dla grup zorganizowanych i szkół. Polecamy również spływy kajakowe dla firm, jako tanią formę spotkań integracyjnych. Profesjonalnie zorganizowane spływy kajakowe na długo pozostają w pamięci uczestników. W trakcie spływów zapewniamy noclegi w gospodarstwach agroturystycznych. Spływ Drawą i bogaty program imprez stanowią doskonałą ofertę dla rodzin z dziećmi. Spływy indywidualne i wypożyczalnia kajaków daje możliwość zorganizowania własnej wyprawy kajakowej.
  Serdecznie zapraszamy!!!

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spływy kajakowe »

  Lubisz nieustannie próbować nowych przygód? Co powiesz na kajaki? Chcemy zaproponować Ci fachowo urządzone i w pełni bezpieczne spływy kajakami. Nasz zespół doskonale wprowadza osoby początkujące, gwarantując każdą pomoc, a co za tym idzie ogromne poczucie bezpieczeństwa w trakcie spływu. Nasza ekipa została też uhonorowana po raz drugi nagroda Expo, co najlepiej świadczy o naszych usługach. Sam możesz wybrać gdzie ma odbywać się spływ, a pomogą Ci liczne zdjęcia i interaktywne mapy zamieszczone w portalu. Serdecznie zachęcamy dołącz do nas!

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spływy kajakowe Bukowina »

  Przedsiębiorstwo Kaszubskie Kajaki oferuje turystom spędzenie wolnego czasu na Kaszubach w ramach atrakcyjnych spływów kajakowych, w tym w głównej mierze rzeką Radunia lub też po jeziorach Kółka Raduńskiego. Klienci mogą wybierać chociażby spływy kajakowe o zróżnicowanym poziomie trudności, mogą też wybrać dany fragment rzeki oraz czas, który ma zająć spływ. Organizowane są też spływy kajakami kilkudniowe.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Spływy kajakowe »

  Firma "Superkajak" zapewnia fachowe przygotowanie spływów kajakowych. Funkcjonuje w granicach Przechlewa. Organizuje spływy: jednodniowe, dwu-trzy dniowe, studenckie, firmowe i familijne, nie tylko przez rzekę Brdę. Uczestnikom oferuje kajaki polietylenowe VISTA, czy Canoe 2 i 3-osobowe- poliestrowe oraz wiosła polietylenowe i z drewna. Każdy uczestnik otrzymuje kamizelkę ratunkową. Kajaki dowożone są na miejsce rozpoczęcia spływu w granicach północnej Polski.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agrokajaki - spływy kajakowe brdą »

  Lubisz ekstremalne wyzwania? Chcesz zapewnić sobie świetną zabawę? Serdecznie zapraszamy Cię na spływy kajakowe Brdą. Nawet jeżeli nie masz żadnego doświadczenia, to jesteśmy pewni, że sobie poradzisz. Zgłoś się do naszych ekspertów, wypożycz kajak oraz niezbędny sprzęt i podziwiaj widoki północnej Polski. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 17 03 2017 · szczegóły wpisu »