Sanatoria Podkategoria: Sanatoria

 • Turystyka medyczna »

  Lider turystyki medycznej tourmedica. net przedstawia najnowsze informacje z rynku turystyki medycznej. Informujemy pacjentów o placówkach i klinikach medycznych oferujących zabiegi z zakresu: chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, stomatologii, leczenia niepłodności, ortopedii, okulistyki oraz rehabilitacji i SPA. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką turystyki zdrowotnej w Polsce.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Turystyka zdrowotna »

  Portal turystyki zdrowotnej prezentujący najlepsze oferty polskich klinik, szpitali, gabinetów, uzdrowisk, sanatoriów oraz ośrodków i hoteli medical SPA. U nas wyszukasz obiekt SPA, czy też placówkę medyczną, dokonasz rezerwacji na zabieg lub pobyt, dowiesz się kto będzie Cię leczył. Dodatkowo dowiesz się o ciekawych miejscach w Polsce, poznasz naszą bazę noclegową oraz atrakcje turystyczne. Nasza oferta skierowana jest zarówno do polskich jak i również zagranicznych pacjentów. Serdecznie zapraszamy na nasze międzynarodowe portale turystyki medycznej.

  Data dodania: 14 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dom Kuracyjny, rehabilitacja, hotel i wczasy nad morzem - MESSA Władysławowo »

  Dom Kuracyjny Messa zaprasza na pobyty wypoczynkowe, sanatoryjne, rehabilitacyjne, weekendowe i odnowę biologiczną. To wszystko nad polskim morzem w nowym hotelu we Władyslawowie.
  Dom Kuracyjny określany również jako hotel nad morzem, znajduje się, w położonym nad Bałtykiem Władysławowie u nasady Półwyspu Helskiego. Czysta plaża, otwarta przestrzeń morza, przesycone jodem powietrze, romantyczne wschody i zachody słońca, bogata flora i fauna to miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.
  Wychodząc naprzeciw potrzebom Gości stworzyliśmy obiekt gdzie w kameralnej atmosferze można wypocząć, zadbać o zdrowie i spędzić wczasy zdrowotne nad morzem. Dom Kuracyjny Messa współpracuje i sąsiaduje z Zakładem Opieki Medycznej Wła – Med dzięki czemu możemy zapewnić naszym Gościom specjalistów z różnych dziedzin medycyny (do naszych propozycji można zaliczyć miedzy innymi rehabilitacje nad morzem)..
  Nowocześnie wyposażone i prowadzone przez wysokiej klasy specjalistów Spa to miejsce gdzie każdy odnajdzie relaks i wyciszenie.
  Messa to również restauracja serwująca dania kuchni europejskiej i bar gdzie można skosztować wyszukanych koktajli świata.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ciechocinek - sanatorium prywatnie, turnusy rehabilitacyjne »

  Sanatorium ZNP w Ciechocinku oferuje pobyty sanatoryjne prywatne i dofinansowane przez NFZ i PFRON (turnusy rehabilitacyjne). W Sanatorium ZNP w Ciechocinku znajduje się duża baza zabiegowa oferująca około 50 zabiegów leczniczych.
  Jeden z nich to:

  Kąpiel perełkowa i perełkowo-ozonowa - zabieg przyrodoleczniczy polegający na masowaniu zanurzonego w wodzie ciała dużą ilością pęcherzyków powietrza. Na dnie wanny, w której siedzi pacjent znajdują się otwory doprowadzające tlen z butli tłoczone przez pompę. Kąpiel perełkowa wpływa na ukrwienie skóry, działa uspokajająco na układ nerwowy.
  Zabiegi dostosowywane są do indywidualnych potrzeb kuracjuszy. Ponadto mieszkańcy Ciechocinka lub osoby przebywające tez mogą korzystać z zabiegów.
  Ciechocinek zaprasza na pobyty sanatoryjne i turnusy rehabilitacyjne.

  Dodajmy, że głównie jest to sanatorium dla sercowców, dla osób z problemami reumatycznymi, z drogami oddechowymi.

  Data dodania: 03 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sanatorium Uzdrowiskowe Polex »

  Polex to sanatorium znajdujące się w Ciechocinku, które może zagwarantować skuteczne leczenie w przypadku między innymi: cukrzycy, otyłości, osteoporozy, chorób górnych dróg oddechowych, nadciśnienia czy chorób ortopedycznych. Na bardzo dużą uwagę zasługuje to, że profile leczenia są bardzo zróżnicowane, jednocześnie możemy zagwarantować Państwu takie warunki sanatoryjne, które zasługują na dużą uwagę.

  Data dodania: 31 03 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sanatoria

Sanatoria - nowa strona:

Adres: